Jdi na obsah Jdi na menu
 


HBC Concept team Most 11:5 HBC Kapitán Jirkov

20. 10. 2007

 

Příděl

 

 V zápase v Mostě s místním Concept teamem jsme utrpěli debakl v poměru 11:5. Chuťová byla zejména třetí třetina, kdy jsme inkasovali 7 branek, z toho poslední čtyři v závěru utkání.  

 

 

Z různých důvodů nám chybělo několik hráčů stabilního kádru (Tůmis, Guma, Gábo, Hlína) a do branky se musel postavit náš útočník Lasička, takže jsme zápas odehráli na dvě kompletní lajny.

První třetina hororově nevypadala. Lasička se rychle dostal do provozní teploty a útočníky soupeře několikrát přiváděl svými neortodoxními zákroky k šílenství. Hra dostala ostřejší náboj hned v začátku utkání, kdy nám jeden hráč soupeře nabízel sériové vymlácení zubů. Naší branku na 1:1 vstřelil Kapr po souhře s Vencou.

V druhé třetině soupeř opět rychle vedl. Snadno se dostával do naší třetiny a skóre narostlo na 4:1. V závěru třetiny jsme se však vzchopili. Dvěma slepenými góly jsme se dostali na dostřel. Nejprve si první bod připsal Mára, který zužitkoval lahůdkovou nahrávku od Venci a pak opět skóroval s chutí hrající Venca. Zřejmě mu pomáhalo, že mezi třetinami doplňoval kyslík cigaretkou.

 A pak to přišlo. Začala třetí třetina a první příhra na hokejku soupeře (5:3). Pak stejnou minelu předvedl Voma a nevypadalo to s námi dobře. Na dostřel jsme se dostali opět po pár minutách, kdy na 7:5 snižovali Venca a do prázdné branky po úniku dva na nikoho Kokos. Do konce utkání zbývalo dvě a půl minuty, když soupeř po naší prohrané buly skóroval na 8:5. V poslední minutě nám soupeř na příjemnější cestu domů naložil tři góly. Pro fajnšmekry uvádím časy posledních třech branek: 14:27,14:53,14:59. (to už se Voma svíjel ukrutnou bolestí v zákulisí, takže tyhle branky na něj nesvádějte).

 Soupeř nás zasypával sprškou střel a zřejmě se snažil využít našeho náhradního brankáře. Celkově jich bylo 54, ale Lasička si vedl parádně a dlouho nás držel nad vodou. Utkání bylo poměrně ostřejší. Rozhodčí byl jediný a pískající jeden ze svých prvních zápasů. Povolil oběma mužstvům hru na hraně a pokřikovat na něj bychom neměli.

 V utkání jsme se dopustili řady individuálních chyb a hra v naší třetině nám prostě nejde. Hráčů schopných střílet pravidelně branky máme dost, ale na obranu často zapomínáme. Špatné jsou i bule a střídání. Dnes si rozhodčí několikrát nevšiml, že je nás na hříšti víc a obráceně někdy nedokážeme včas naskočit za střídajícího hráče.

Celkově se dá pochválit za 4 body v kanadském bodování jen Venca. V družstvu soupeře nastupovalo pro nás několik známých tváří, včetně trenéra Kiliho. Dále pak jeho syn a veterán Nepraš. S takovým soupeřem inkasovat příděl je ostuda.


HBC Concept team Most 11:5 HBC Kapitán Jirkov - (1:1,3:2,7:2)

Branky : Štika (Tengl),Černý (Tengl),Tengl,Tengl,Gill (Haník D.)

střeli na bránu 54:31
vyloučení 2:3 (využití 1:1),(v oslabení 0:0)
přihlíželo 25 diváků !!!